fbpx

Tugigrupp “Teadlik lein”

Süsteemne 8-sammuline tugigrupp “Teadlik lein” on suunatud täiskasvanutele, kes soovivad oma värsket või aastakümnete pikkust leina läbi käia teadlikult. Lein tundub tihtipeale hoomamatu ja kõike hõlmav või salakavalalt taustal juhtivana, mõjutades otsuseid ja valikuid elus. Meie esmane reaktsioon on selle eest põgeneda. Leinata saab vaid seda kogedes ja lubades selles endal olla ning seejärel sealt edasi liikuda uue loomise juurde.

8 sammu jooksul muutub lein konkreetsemaks ja selgemaks. Tuleb esile see, millest veel kinni hoiame ja mis takistab leinal loomulikul viisil kulgeda. Vabastame emotsioone konkreetse meetodi “The Grief Recovery Method” põhimõtte toel, mis annab suuniseid sellest, mis toetab kaotustega toimetulemist parimal võimalikul viisil.

Tugigrupiga kohtume 1x nädalas, kohtumise kestvus on keskmiselt 2h. Koju jääb lugemismaterjali ning mõned harjutused, mis aitavad Sul vaadata enese sisse, toetades protsessi parimal võimalikul moel.

Tugigrupp “Teadlik lein” on suunatud inimestele, kes on valmis pühendama oma aega ja kohalolu ning ausalt otsa vaatama oma kaotustele, omandades oskusi, kuidas süsteemselt ja teadlikult leinaga toime tulla.

8 nädala jooksul kohtume 1x nädalas, 2 tundi. 

8 nädala jooksul:

  • õpid ära tundma ning teadvustama enda leina ning sellega toimetulemkumehhanisme ja valu eest põgenemise samme;
  • inventeerid kogu oma elu kaotusi ja valid välja sealt ühe, mis Sind on enim mõjutanud;
  • koged ja ka teostad teadlikke samme, et tuua lõpetatust emotsionaalsesse valusse, mida Sa oma kehas ja mõtetes kaasas senini kandnud oled.

Tugigruppi viib läbi leinanõustaja ja koolitaja Meeli Laane, kes on läbinud The Grief Recovery Method väljaõppe tipptasemel.

Kui Sa soovid selles tugigrupis osaleda, kuid Sul ei ole võimalik kohapeale tulla või/ja eelistad veebis kohtumisi, märgi palun see kontaktvormis ära ja võtan Sinuga ühendust edasiste sammude osas.

Kuupäevad:
Oktoobris: 05.10, 12.10, 19.10, 26.10,
Novembris: 02.11, 09.11, 16.11, 23.11.2021

Kell: 18.00-20.00

Maksumus: hind osaleja kohta on 290 eur/osaleja.

Kui Sa oled osalenud laste leina koolitusel, kehtib Sulle soodustus 5%.

Asukoht: Suur-Karja 13, II korrus, Tallinn.

You Might Also Like

etET