Avaleht

Mul on hea meel Sinuga kohtuda siinsel veebilehel ja samas langetan pea – tõenäoliselt seisad silmitsi südant purustava kaotusega.

Mina olen Meeli, MTÜ Kuula Leinajat asutaja ning leinanõustaja ja koolitaja. Leinani jõudsin läbi isiklike kogemuste ja mõistan toe ning teadlikkuse olulisust.

Minu sooviks on tõsta teadlikkust leinast nii leinajate, leinaja toetajate kui ka erialaspetsialistide seas.

Viin läbi leinanõustamise seansse Tallinna vanalinnas ja ka veebikeskkonnas. Koolitan erialaspetsialiste, terapeute, leinaja toetajaid ja leinajaid endid.

Minu südamesooviks on, et iga leinaja on toetatud – nii tema enda poolt parimal võimalikul viisil kui ka inimeste ja ka erialaspetsialistide poolt tema ümber.

Loodan, et Sa leiad siit lehelt enda jaoks vajaliku info. Kui Sul tekib küsimusi, millele soovid vastust või on Sul mõtted, mis vajavad tuge ja realiseerimist leina maastikul, kirjuta või helista mulle.

Südamest südamesse,

Meeli

Sügav valu, mida tuntakse iga sõbraliku hinge surma korral, tuleneb tundest, et igas indiviidis on midagi, mis on väljendamatu, ainulaadne ainult temale ja on seetõttu absoluutselt ja pöördumatult kadunud.

Arthur Schopenhauer
augustikuul leinast lähemalt
leina ülesanded
Leina konsultatsiooni pakett
baasteadmised leinast
kuulamise ja eneseväljendamise praktika
Suhtelein, MTÜ
Veebinoustamine-juulis
kaotusest taastumine
supervisioon
Leinanõustamise täiendõpe
reklaamfoto - juhend kaotustega toimetulekuks ja leinaja toetamiseks
Esileht
muutus - II poolaasta suund
Sind puudutav kaotus
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
en_USEN