fbpx

Lein kui ukse avaja Elule

Me tihtipeale leiname, seda endale teadvustamata. Meid juhib lein, läbi oma raskuse, uskumuste, segaduse, eitades kergust ja rõõmu, mis tuleb südamest.

Mis on see lein, millest ma räägin ja kuidas saab nii olla, et suur osa inimkonnast on leinast mõjutatud?
Lein on palju laiem, kui armastatu surm. Lein on seotud igasuguse emotsionaalse kaotusega. Turvatunde kaotus, kodu kaotus, armastuse kaotus, tuttava kaotus, ka siis, kui tutttav on olnud ebaterve ja ebaturvaline. Need on vaid mõned üksikud näited kaotustest, mida me eluaja jooksul kogeme. Samuti selle kaotus, mida meil pole kunagi olnud aga mida oleme väga soovinud ja vajanud, on kaotus.

Rahvusvahelisel Eurotase konverentsil viin läbi töötuba “Lein kui ukse avaja Elule”, käesoleva aasta septembris. Me rändame läbi keha, kaasates alateadvuse ning teadliku meele, kaardistades selle, kus Sina oled oma leinas. Me liigume sügavustesse enese sees ja ka sealt välja, kergusega, lubades endal kogeda olemist, väljendamist, vaatlemist, tundmist. See on rännak, teekond ellu läbi leina. Oma teekonna lõpus märkad, kuidas lein on Sinu elu mõjutanud, seda kuidas oled näinud maailma, kuidas Sa seda kogenud oled. Märkad oma vastutust enda otsuste ja tegevuste juures, läbi mille oled Sa loonud oma elu. Ja algab uus tsükkel.

Rohkem infot leiad siit: https://www.eurotas2021.com/meeli-laane/

You Might Also Like

Leave a Reply

etET