fbpx

Muutuste sild

Olen läbi elu olnud muutuste keskel, loonud muutusi, küll alateadlikult ja teadlikult, lõpuks lõdvestudes teadmatusse ja järgnedes alateadvusele edasiste sammude osas. 

Ühel hetkel teadvustasin, et ma ei saa eesmäärgistada midagi, mida ma kogenud/kuulnud/näinud ei ole ehk, et ma ei saa mõistuse tasandil suunda võtta, kui ma pole näinud ega kogenud seda, mis tulevik toob.

Sellest otsusest alates ongi mu elu üdini muutunud ja nüüd ka maailm. 

Muutuse keskel olemine võib tunduda kaootilisena. Igas kaoses aga on süsteem. Kuidas Sina ise kaost lood muutuses ja mis Sind tagasi tõmbab, selleks panin kokku oma teadmised – nii mõistuspõhised kui ka alateadliku info esile kutsumiseks ja koostasin praktilise eneseabi harjutuse “Muutuste sild”. 

Sild on minu jaoks transformatsiooni põhielemendiks – kuidas minna vanast uude. Kuidas minna sealt, mida enam ei ole, uude ja turvalisse. Kuidas astuda samm enda toetamiseks kohas, kui kõik tundub ebaturvaline ja/või konfliktne.

Olen klientide kõrval, kes seda harjutust läbivad ja lihtsalt imetlen. Imetlen süsteemsust, mis kaoses esile tuleb ja selgust, mis kaoses varjule jääb. Konfliktist sünnib aktsepteerimine ja uks uue loomisele avaneb. 

Muuseas, ka Sina saad seda harjutust koos minuga läbi teha. Selleks vali lingilt Boonuspakett ja rändan Sinu kõrval seda rada.

Sügav kummardus ja aitäh, aitäh, aitäh inimestele, kes valivad iseenda toetamise.

Muutuste sild

Eesmärk: “Muutuste sild” praktilised harjutused toetavad Sul muutuste loomist, stabiliseerides närvisüsteemi, koostöös teadliku ning alateadliku meelega. 

Sisu: praktilised harjutused, küsimustikud, refleksioon. Boonuspaketiga lisandub terapeudi tagasiside harjutustele ja 15-minutiline veebiülene konsultatsioon terapeudiga.

Väljund: eneseabivahend elumuutustega toimetuleku toetamiseks, sh oma mustrite teadvustamisel, mis takistavad ja samm uue vastuvõtmise toetamiseks.

Materjali koostaja: on akrediteeritud Transpersonaalne psühhoterapeut, leinanõustaja suhtenõustaja Meeli Laane.

Pakett “Muutuste sild” sisaldab:

– iseseisvad praktikad enda toetamiseks ja hetkeolukorra, suuna ja edasiste sammude teadvustamiseks

Boonuspakett:
  – terapeudi kättesaadavus 24 jooksul, kui Sul tekib küsimus harjutusega seonduvalt
  – terapeudi tagasiside harjutustele 24h jooksul peale harjutuse edastamist.
  – kokkuvõttev videokõne terapeudiga peale harjutuste sooritamist, kestvusega 15 minutit.

Tagasiside

Sa niiöelda hoidsid mul kätt ja olid koguaeg olemas ja pidev vastukaja tekitas tunde, et Sa hoolid ja väga turvaline oli seda ülesannet täita. Aitäh Sulle ❤

Monika

Materjali koostaja ja nõustaja Meeli Laane

on leinanõustaja, rahvusvaheliselt akrediteeritud transpersonaalne psühhoterapeut, The Grief Recovery Method tippspetsialist. Meeli on täiendanud ennast lisaks Imago suhteteraapia, loovteraapia, konstellatsioonide, lepituse ning perenõustamise valdkonnas. Meeli rakendab holistilist lähenemisviisi, kombineerides mõistuskeskse lähenemise alateadlike meetoditega.


You Might Also Like

etET