fbpx

Kehataju praktika

Inimene omab kõiki ressursse, mida ta toimetulekuks vajab. Teekond on rada sisemiste ressursside äratundmiseni ja vastuvõtmiseni jõudmiseks.

Traumeeriva sündmuse tulemusena kipume eralduma oma kehast ja iseendast. Valu kehas võib olla nii intensiivne, et põgeneme teistesse tegevustesse, minevikku või tulevikku ja eemaldume hetkes olemisest ja endaga ühenduses olemisest. Traumeeriv kogemus võib olla ka korduv nö väiksemate tegevuste jada, mis muutub traumeerivaks.

Kutsun Sind praktiseerima tehnikaid, mis aitavad Sul olla ühenduses iseendaga, sõltumata sellest, mis väliskeskkonnas toimub ja jõuda oma sisemiste vastusteni, mis on õigemad kui psühholoogia teooria ja uuringud kokku.

Praktika sobib igale täiskasvanule, kes soovib oma kehaga ja iseendaga ühenduses olla ja õppida kuulama vastuseid enda seest.

Grupp on väike, lähenemine intiimne.

Meetoditest rakendab juhendaja IFS (Internal Family System), alateadvusele suunatud praktikaid, sh loovteraapia ja teisi praktikaid, mis on suunatud nii mõistusele kui alateadvusele.

Gruppi juhendab akrediteeritud transpersonaalne psühhoterapeut ja leinanõustaja Meeli Laane. Meeli on täiendanud end lisaks Eestis õpitule rahvusvahelisel tasandil, sh trauma valdkonnas. Meeli on loomupoolest intuitiivne, mida ta ka oma töös rakendab tulemuslikult.

2023a toimub grupipraktika:

  • 31.01. kell 18.00-20.00
  • 28.02. kell 18.00-20.00
  • 28.03. kell 18.00-20.00
  • 25.04. kell 18.00-20.00

Praktikat on võimalik tellida ka 1:1’le.

Registreerumine

Kehataju praktika

You Might Also Like

etET